Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015731/0007

Eduard Peithner Ritter von Lichtenfels

Eduard Peithner Ritter von Lichtenfels - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1833-1913 Berlin) "Waldinneres", signiert Lichtenfels, Öl auf Holz, 16 x 26 cm, links unten betitelt, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.02.2017 - 14:54

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.02.2017 - 14:54
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.02. - 08.02.2017