Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015790/0001

Reinfried Wagner *

(Klagenfurt 1943 geb.) "Engel", signiert Wagner, datiert 02, Tempera auf Leinwand, 59,5 x 49,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.02.2017 - 14:59

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Reinfried Wagner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.02.2017 - 14:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.02. - 08.02.2017