Ida Piesch *
(Cilli 1913-1990 Klagenfurt) "Rosen", signiert I. Piesch, datiert 89, Öl auf Platte, 59 x 51 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ida Piesch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |