Hans Piccotini *
(Villach 1943-2008) "Landschaft", signiert Piccotini, datiert 59, Aquarell auf Papier, 37 x 53 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.02.2017 - 15:26
- Vyvolávací cena:
Hans Piccotini *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.02.2017 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.02. - 08.02.2017 |