Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015777/0003

Hans Piccotini *

Hans Piccotini * - Umění, starožitnosti a šperky

(Villach 1943-2008) "Ohne Titel", signiert, Mischtechnik auf Papier, 50 x 34,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.02.2017 - 15:27

Vyvolávací cena:

Hans Piccotini *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.02.2017 - 15:27
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.02. - 08.02.2017