Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-070515/0000

Wilhelm Loisel *

Wilhelm Loisel * - Umění, starožitnosti a šperky

(Radsberg 1914-2005) "Blumenstück", signiert W Loisel, datiert 60, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 23 x 22 cm, gerahmt, verglast

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

08.02.2017 - 15:36

Vyvolávací cena:

Wilhelm Loisel *

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.02.2017 - 15:36
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.02. - 08.02.2017