Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-071033/0000

Hans Bischoffshausen *

(Feld a. See, Kärnten, 1927-1987) "Ohne Titel", handsigniert Bischoffshausen, Druckgrafik, die Nr.30/30, im Druck monogrammiert und datiert 82, 29,5 x 21 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.02.2017 - 15:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Bischoffshausen *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.02.2017 - 15:41
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.02. - 08.02.2017