Čís. položky 093-070719/0000

Josef Tichy

(Pörtschach 1922-2001) Radierung "Istanbul", signiert J. Tichy, 29 x 37 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.02.2017 - 16:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Tichy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.02.2017 - 16:16
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.02. - 08.02.2017