Čís. položky 093-070717/0000

Christian Ludwig Attersee *

(Preßburg 1940 geb.) Farblithografie, signiert Attersee, datiert 94, die Nr. 4/100, 42 x 39,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.02.2017 - 16:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Christian Ludwig Attersee *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 08.02.2017 - 16:17
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.02. - 08.02.2017