Herbert Fladerer *
(Wien 1913-1981) Don Quichote, Holzschnitt, signiert Herbert Fladerer, betitelt Nr. III/23, ca. 31 x 25 cm. greahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.02.2017 - 15:49
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Herbert Fladerer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2017 - 15:49 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.01. - 08.02.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: