Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020203/0002

Herbert Pass *

Herbert Pass * - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Wien 1913-1983) Weite Landschaft, Aquarell auf Papier, signiert Herbert Pass 48 46 x 71 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.02.2017 - 15:52

Vyvolávací cena:

Herbert Pass *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 08.02.2017 - 15:52
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 27.01. - 08.02.2017