Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020204/0036

Künstler 20. Jh.

Künstler 20. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Möbel

Herr mit Buch und Maske Öl auf Karton, 45 x 32 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.02.2017 - 15:57

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Künstler 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 08.02.2017 - 15:57
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 27.01. - 08.02.2017