Künstler 20. Jh.
Pferde vor der Schenke Öl auf Holzplatte, 29 x 39 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.02.2017 - 16:28
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2017 - 16:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.01. - 08.02.2017 |