Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060074/0016

Hans Makart

Hans Makart - Bilder Varia

(1840-1884) Schule/School Der Kellermeister, Öl auf Holz, 82,5 x 33 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2017 - 14:01

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Hans Makart

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 06.02.2017 - 14:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.01. - 06.02.2017