Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060849/0001

Künstler 20. Jhdt.*

Mädchen in Lederhose, signiert Heinz Wever, Öl auf Leinwand,61 x 46 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.02.2017 - 14:33

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Künstler 20. Jhdt.*

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 06.02.2017 - 14:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.01. - 06.02.2017