Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057185/0003

Giovanni Bartolena

Giovanni Bartolena - Obrazy

(Livorno 1866-1942) "Il carro rosso", rückseitig betitelt, signiert Giov. Bartolena, rückseitig Etikett Galleria Casali, Lucca, Öl auf Karton, 29 x 60 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

06.02.2017 - 14:43

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Giovanni Bartolena

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.02.2017 - 14:43
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.01. - 06.02.2017