Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060971/0001

Bauer, um 1850

Bauer, um 1850 - Obrazy

Vor dem Amtsrat - Bauer vor der Assentierung,"Die erste Losung, Der BAuer: Mir san holt no net giübt in den Spiel", Öl auf Metall, 35 x 47 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2017 - 14:53

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Bauer, um 1850

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.02.2017 - 14:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.01. - 06.02.2017