Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060074/0004

Carl Reichert

(Wien 1836-1918 Graz) Die drei Generationen, signiert C. Reichert, Öl auf Holz, 15,5 x 23 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2017 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Carl Reichert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 06.02.2017 - 15:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.01. - 06.02.2017