Čís. položky 138-060487/0026 -

Ludwig Müller-Cornelius *

Ludwig Müller-Cornelius * - Obrazy

(München 1864-1946) Feldarbeit, signiert L. Müller Cornelius Mchn., Öl auf Holz, 10 x 17 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.02.2017 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Ludwig Müller-Cornelius *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.02.2017 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.01. - 06.02.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.