Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-092202/0001

Rudolf Knörlein, FrauenkopfWandmaske,

Rudolf Knörlein, FrauenkopfWandmaske, - Antiquitäten

Entwurf um 1932, Ausführung Fa. Goldscheider, Wien, Keramik, farbig staffiert, rücks. gemarkt, Höhe 26 cm,(B). Lit.: Dechant/Goldscheider, S. 430.

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

07.02.2017 - 14:08

Vyvolávací cena:

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 07.02.2017 - 14:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.01. - 07.02.2017