Čís. položky 139-090959/0003

Birminghamer Brosche,

Birminghamer Brosche, - Starožitnosti

Silver, teilweise durchbrochen gearbeitet, Broschierung, Meisterzeichen, Birminghamer Beschauzeichen 1908, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

07.02.2017 - 14:57

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Birminghamer Brosche,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.02.2017 - 14:57
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.01. - 07.02.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.