Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-412901/0003

Brillantsolitär ca. 0,25 ct

Gold 585, Altschliffbrillant, RW 60, 6,7 gøg7

19.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brillantsolitär ca. 0,25 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 19.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.01. - 18.01.2018