Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 386-028780/0001

Brillant Diamant Damenring

Gold 585, Brillanten und Altschliffdimanten zus. ca. 2,80 ct, RW 53, 16,8 g øG16

15.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Brillant Diamant Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 15.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 09.01. - 15.01.2018