Michael Höpfner - Chang Tang day 32
2007/2017
Fotografie, 30 x 24 cm
mit Passepartout, gerahmt
26.01.2018 - 19:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
2007/2017
Fotografie, 30 x 24 cm
mit Passepartout, gerahmt
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity auction - Arte contemporanea |
Datum: | 26.01.2018 - 19:00 |
Místo konání aukce: | Atelierhaus, Prospekthof, Lehargasse 6, 1060 Wien |
Prohlídka: | 25.01. - 26.01.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffdiamant Brosche zus. ca. 0,20 ct
- 1981 Château Mouton Rothschild, Bordeaux, 91 Wine Spectator-Punkte
- Armreifen
- Belutsch,