Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020522/0008

Karusselpferd,

Ende 19/Anfang 20. JH, Hartholz, beschnitzt, färbig nachbemalt, Länge ca. 110 cm, Alters- und Gebrauchsspuren.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

10.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karusselpferd,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 10.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 30.12.17 - 10.01.18