Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020799/0018

Robert Kasimir *

(Wien 1914-2002) Wiener Rathaus im Winter, Bleistift und Buntstiftzeichnung auf Papier signiert Robert Kasimir, ca. 44 x 31 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 10.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 30.12.17 - 10.01.18