Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034691/0001

Vittorio Bottagisio

Vittorio Bottagisio - Klenoty, umění a starožitnosti

(Verona 1859-1905) Frau am Seeufer mit Boot signiert rechts unten: VBottagisio Verona, Öl auf Leinwand, ca. 37 x 45,5 cm, Krakelee, rechter Randbereich mit Farbfehlstellen, kleine Lochstelle

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.01.2017 - 14:28

Vyvolávací cena:

Vittorio Bottagisio

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.01.2017 - 14:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.12. - 05.01.2017