Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034637/0027

Adele Werner

Adele Werner - Klenoty, umění a starožitnosti

(Österreichisch, 2. Hälfte 19. Jahrhundert) Motiv aus Hallstatt, signiert unten rechts: Adele Werner, Aquarell auf Papier, ca. 32 x 22 cm, PassepartoutAusschnitt, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.01.2017 - 14:39

Vyvolávací cena:

Adele Werner

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.01.2017 - 14:39
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.12. - 05.01.2017