Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034467/0014

Jan Fokken

Jan Fokken - Schmuck, Kunst und Antiquitäten

(wohl Norwegisch Anfang 20. Jahrhundert) Fjord mit Segelboot, signiert unten rechts: J. Fokken, Öl auf Leinwand, ca. 80 x 120 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

05.01.2017 - 15:04

Vyvolávací cena:

Jan Fokken

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 05.01.2017 - 15:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.12. - 05.01.2017