Čís. položky 139-091001/0002

Historismus Deckelkassette,

Historismus Deckelkassette, - Starožitnosti

Elfenbein, oval, Wandung mit reliefierten Blattranken, monogrammiert, Scharnierdeckel mit plastisch geschnitztem Amor, 10,5 x 8,5 x 10 cm, Ende 19. Jh., (Lu)ASA

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

29.12.2016 - 14:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Historismus Deckelkassette,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.12.2016 - 14:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.12. - 29.12.2016