Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-043776/0002

Brillant Saphirring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,60 ct, Saphir im Cabochonschliff, österr. Amtspunze 1872-1922, 8,4 g, RW 58, überarbeitetøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

18.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Brillant Saphirring

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 18.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.01. - 17.01.2018