Čís. položky 110-020372/0031

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Landschaft mit Burg, Öl auf Leinen, bezeichnet F. Schmidgruber 1940, 50 x 70 cm. fleckig, ungerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.12.2016 - 15:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.12.2016 - 15:45
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.12. - 28.12.2016