Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019461/0079

Künstler Anfang 19. Jh.

Künstler Anfang 19. Jh. - Umění a starožitnosti

Portrait eines Paters, Kohlestift mit Weißhöhung auf Papier signiert C. Kaphenger Ostern 1804, 24 x 21 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.12.2016 - 16:24

Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.12.2016 - 16:24
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.12. - 28.12.2016