Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059068/0007

Carl von Bergen

Carl von Bergen - Bilder Varia

(Cuxhaven 1853-1933 München) Mutterglück, signiert C. Bergen, Öl auf Leinwand, 79 x 59,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

27.12.2016 - 14:16

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Carl von Bergen

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 27.12.2016 - 14:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 27.12.2016