Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058590/0001

Manfred Koechl *

(Amstetten 1956 geb.) Ohne Titel, monogrammiert K, Acryl, Ölkreide auf Papier, Passep.-Ausschnitt 61 x 43 cm, gerahmt, (K)

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

27.12.2016 - 14:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Manfred Koechl *

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 27.12.2016 - 14:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 27.12.2016