Čís. položky 138-051023/0001

Anton Hlavacek

Anton Hlavacek - Obrazy

(Wien 1842-1926) Die Verkündigung , signiert Hlavacek, Öl auf Platte, 79 x 66 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.12.2016 - 14:21

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Anton Hlavacek

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.12.2016 - 14:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 27.12.2016

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.