Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060296/0003

Anton Filkuka *

(Wien 1888-1957) Winter im Wienerwald, signiert Anton Filkuka, Öl auf Leinwand, 66 x 81 cm, ohne Rahmen (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.12.2016 - 14:28

Vyvolávací cena:

Anton Filkuka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 27.12.2016 - 14:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 27.12.2016