Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059068/0015

Dominique Hubert Rozier

Dominique Hubert Rozier - Bilder Varia

(Paris 1840-1901) Austernstillleben, signiert Dominique Rozier, Öl auf Leinwand, 54 x 65 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

27.12.2016 - 14:30

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Dominique Hubert Rozier

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 27.12.2016 - 14:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 27.12.2016