Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-054173/0007

Adolf van der Venne

(Wien 1828-1911 Schweinfurt) Am Bauernhof, signiert, datiert A. van der Venne 1866,Öl auf Leinwand, 68 x 87,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

27.12.2016 - 14:35

Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Adolf van der Venne

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 27.12.2016 - 14:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 27.12.2016