Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059763/0001

Italienische Schule

Früchtestillleben, Öl auf Leinwand, 43 x 62 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

27.12.2016 - 14:36

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Italienische Schule

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 27.12.2016 - 14:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 27.12.2016