Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-053729/0002

Robert Alott

(Graz 1850-1910 Wien) Orientalische Straßenszene, signiert, datiert R. Alott 1897, rückseitig bezeichnet "Kairo 1897", Öl auf Holz, 49,5 x 28,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.12.2016 - 14:39

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Robert Alott

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 27.12.2016 - 14:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.12. - 27.12.2016