Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033552/0022

K. Svoboda, möglicherweise Karel Svoboda-Skréta

K. Svoboda, möglicherweise Karel Svoboda-Skréta - Umění, starožitnosti, šperky

(Ohazenice 1860-1940 Prag) Stillleben mit Obstgefäßen und Hummer, signiert und datiert unten links: K. Svoboda 1913, Öl auf Leinwand, restauriert, doubliert, ca. 73 x 87 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

22.12.2016 - 14:35

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.12.2016 - 14:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.12. - 22.12.2016