Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034410/0002

A. Dietrich

A. Dietrich - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(wohl Deutsch um 1900) Felsige Meeresküste, signiert unten rechts: Dietrich A., Öl auf Karton, ca. 39 x 50 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

22.12.2016 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

A. Dietrich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.12.2016 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.12. - 22.12.2016