Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034637/0038

Luigi Kasimir *

Luigi Kasimir * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pettau 1881-1962 Wien) Zwei Lithografien: Salzburg - Hofstallstraße bzw. Hof in der Festung, jeweils signiert unten rechts: Luigi Kasimir, Plattengröße je ca. 18,5 x 13,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.12.2016 - 16:11

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Luigi Kasimir *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.12.2016 - 16:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.12. - 22.12.2016