Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-115310/0000

Brillantring

Brillantring - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Gold 580, 3 Altschliffbrillanten, zusammen ca. 0,25 ct, österreichische Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, RW 63, 6,1 g

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

19.12.2016 - 14:08

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Brillantring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.12.2016 - 14:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.12. - 16.12.2016