Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022689/0013

Adolf Brunnlechner *

(Mürzzuschlag 1863-1960 Graz) Sonnenplatz, handsigniert, datiert Brunnlechner 1948, Aquarell auf Papier, Blattgröße 30 x 24,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.12.2016 - 16:06

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Adolf Brunnlechner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 19.12.2016 - 16:06
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.12. - 16.12.2016