Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035803/0003

Herbert Wolfgang Herrgöth *

(Wien 1933-1984) Der Kuss signiert unten links H. W. Herrgöth, Aquarell auf Papier, ca. 30 x 40 cm, Passep., verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Herbert Wolfgang Herrgöth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 11.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.01. - 11.01.2018