Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-090205/0006

Konvolut Pfeifen und Zigarrenmundstücke,

Konvolut Pfeifen und Zigarrenmundstücke, - Starožitnosti

verschiedene Materialien, tlw. Silber bzw. Metallmontierungen, Längen von 5,5 bis 15 cm, 1 Stück punziert, in Etuis, um 1900, beschädigt, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

16.12.2016 - 14:08

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 16.12.2016 - 14:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online