Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058283/0004

Eugen Jettel

Eugen Jettel - Obrazy

(Johnsdorf 1845-1901 Lussingra nde) Schafherde am Abend, signiert E. Jettel, Öl auf Leinwand auf Karton, 22 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Verzeichnet in: Heinrich Fuchs, Eugen Jettel, Dr. Heinrich Fuchs Selbstverlag, Wien 1975, S. 269, Nr. 821

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.12.2016 - 14:11

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Eugen Jettel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 14.12.2016 - 14:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online