Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058348/0001

Raymond Noel Esbrat

Raymond Noel Esbrat - Obrazy

(Paris 1809-1856) Der kleine Liebling, signiert R. Esbrat, Öl auf Holz, 22 x 16 cm, gerahmt, ovaler Bildauschnitt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.12.2016 - 14:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Raymond Noel Esbrat

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 14.12.2016 - 14:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online